Z badań rynkowych przeprowadzonych przez Gartner Dataquest wynika, że w pierwszym kwartale tego roku sprzedaż pecetów po raz pierwszy od 15 lat spadła (o 1,9%). Czyżby nadchodził powolny zmierzch ery Wintela?
Dodano: 2001-07-24 00:00, Kategoria: brak, Liczba wyświetleń: 2072
Początek końca?
-
komentarz #1 wysłany: brak daty
Nie zmierzch ery Wintela, tylko zagrozenie recesja -> spadek zamowien -> zmniejszenie popytu. W efekcie splotu kilku nastepnych rzeczy moznaby zaprognozowac dalej idace wnioski, ze z tytulu zmniejszonych przychodow ze sprzedazy w Q3 i Q4 (byc moze i w Q1-2002) kilka firm upadnie. Moze to cos da, ale za wczesnie o tym mowic. Np. sam Dell przewiduje, zeby na oslabieniu ... wzmocnic swa pozycje rynkowa ! Wiec w chwili obecnej jest to zbyt wczesne 'hurra"
-
komentarz #2 wysłany: brak daty
Bosz, jakbym czytal wstepniak w s.p. MA...
- Discord
-
Online: 10
Archi-TECH
Cizar
IMPBot
juen
Laubzega
m...
Marek_B
radzik
SB
spazma
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole