eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

piątek, 15. grudnia, 2017, 18:41

Dodano: 2000-09-17 00:00, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 927

A A A

Innovative planuje

Firma Innovative Software, znana m. in. z produktów z przedrostkiem "fx" (fxPAINT, fxSCAN) oraz VHI Studio, ogłosiła plany na najbliższą przyszłość. Najistotniejszą wiadomością jest ta o najnowszej wersji programu fxSCAN oznaczonego numerem 3.0.

Program, który niebawem ujrzy światło dzienne, będzie wzbogacony o funkcję rozpoznawania tekstu (OCR - Optical Character Recognition), przerobiony i dzięki temu wygodniejszy interfejs użytkownika oraz wiele mniejszych usprawnień. Cena programu ustalona została na 69DM, co dla użytkowników skanerów nie wydaje się sumą wygórowaną. Uaktualnienie z wersji 1.0 (ale nie 1.0SE) i 2.0 będzie kosztować użytkownika 59DM. Druga wiadomość dotyczy obecnej sytuacji firmy i związanych z tym decyzji. Ponieważ rynek Amigi Classic coraz mniej pozwala na utrzymanie nawet tak małych firm jak Innovative, firma postanowiła szukać innych, dodatkowych terenów uzyskania profitów. Po skończeniu prac nad programem fxSCAN v3.0, firma zacznie prace nad całkowicie nową technologią, która umożliwi m. in. łatwe przenoszenie kodu między kilkoma platformami. Amiga więc nie zostanie porzucona, dołączą do niej najprawdopodobniej Windows i Linux. Jak to będzie wyglądać w przyszłości - okaże się niebawem.


Dodaj komentarz

Konkurs: Jaki sprzęt jest na obrazku [pytanie 8]? «»

Prosimy o podanie odpowiedzi jak nazywa się sprzęt który jest na tym obrazku (może to być fragment tego urządzenia):

Zaloguj się, aby uczestniczyć w konkursie. Na trzy pierwsze odpowiedzi czekamy do: 2017-12-16 14:10 Informacje na temat nagród oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Pytanie 7 (Paloma):
  1. Grzegorz - 3 pkt
  2. philipo - 2 pkt
  3. SKOLMAN_MWS - 1 pkt
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze