eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

sobota, 16. grudnia, 2017, 11:52

Dodano: 2002-08-27 00:00, Autor: gk, Kategoria: Sprzęt, Liczba wyświetleń: 989

A A A

KDH Datentechnik niechętnie...

Günter Horbach z KDH Datentechnik (jeden z największych dystrybutorów amigowego sprzętu w Niemczech) powiedział, że niestety nie jest w stanie na razie zaoferować kupującym Pegasosa, ani samej płyty ani kompletnego komputera.

Do dziś nie znana jest mu bowiem ani proponowana cena hurtowa ani detaliczna, nieznany jest również termin dostawy Pegasosów do dystrybutorów. Nie wiadomo też jakie komponenty zakupić do kompletowania zestawów (z tego by wynikało, że kompletować będą lokalni dystrybutorzy). Z drugiej jednak strony pan Horbach zapewnił, że jak tylko dojdą do porozumienia z Thendic-France na wyżej wspomniane tematy, Pegasosa będzie można nabyć w KDH. Jest też grzecznościowa formułka, że zaistniałe trudności w żadnym wypadku nie naruszają wcześniejszych umów czy ustaleń. Jednak fakt oficjalnego wystosowania takiego oświadczenia na stronie dystrybutora jest znaczący i może dawać do myślenia...


Dodaj komentarz

Konkurs: Jaki sprzęt jest na obrazku [pytanie 8]? «»

Prosimy o podanie odpowiedzi jak nazywa się sprzęt który jest na tym obrazku (może to być fragment tego urządzenia):

Zaloguj się, aby uczestniczyć w konkursie. Na trzy pierwsze odpowiedzi czekamy do: 2017-12-16 14:10 Informacje na temat nagród oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Pytanie 7 (Paloma):
  1. Grzegorz - 3 pkt
  2. philipo - 2 pkt
  3. SKOLMAN_MWS - 1 pkt
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze