eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

poniedziałek, 18. grudnia, 2017, 09:51

Dodano: 2005-10-29 00:00, Autor: st, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 840

A A A

Pachi El Marciano, Don Ceferino Hazana i inne gry

Spośród całej masy często dosyć słabych SDL-owych gier, które lądują ostatnimi czasy w OS4Depot i na Aminecie polecam dwie pozycje o hiszpańsko brzmiących nazwach:

  • Pachi El Marciano - platformówka, z ładną grafiką i niezłą muzyką, inspirowana takimi tytułami z lat 80-tych jak Manic Miner czy Jet set Willy (zbieramy przedniomy rozrzucone po poziomie)
  • Don Ceferino Hazana - świetny klon gry Pang (obrazek) z dołączonym edytorem poziomów (standardowo w grze dostępnych jest 30 poziomów)

Niezłe gry to także Nuclear Chess (szachy na trochę innych zasadach - obrazek), SYASokoban (bardzo przyjemnie wykonany klon Sokobana) oraz Virus Killer (zabawna strzelanina - gra na początku listuje nasze systemowe katalogi, do których próbują się dobrać wirusy, wyłażą z windowsowych aplikacji internetowych, m.in. z Internet Explorera - obrazek).


Dodaj komentarz

Konkurs: Jaki sprzęt jest na obrazku [pytanie 10]? «»

Prosimy o podanie odpowiedzi jak nazywa się sprzęt który jest na tym obrazku (może to być fragment tego urządzenia):

Zaloguj się, aby uczestniczyć w konkursie. Na trzy pierwsze odpowiedzi czekamy do: 2017-12-18 20:20 Informacje na temat nagród oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Pytanie 9 (Subway):
  1. SKOLMAN_MWS - 3 pkt
  2. waldiamiga - 2 pkt
  3. philipo - 1 pkt
AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze