eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 20. września, 2017, 23:52

Dodano: 2006-04-18 00:00, Autor: rch, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 992

A A A

TuneNet 0.78a

Paul Heams to człowiek, który udowadnia, że lubi rozdawać świąteczne prezenty. Ostatnia edycja jego flagowego programu TuneNet ukazała się w okresie gwiazdkowo-noworocznym, na kolejną wersję musieliśmy czekaś aż do Świąt Wielkanocnych. Nowa wersja programu oferuje między innymi rozbudowane opcje zapisu muzyki na dysk, poprawioną współpracę z AmiDockiem oraz bardziej funkcjonalne menu (Open URL).

Wraz z głównym programem pojawiły się także nowe pluginy, wśród których szczególnie wyróżnia się tunemod plugin mający wedle zapewnień autora obsługiwać ponad 20 różnego rodzaju formatów modułów muzycznych, w tym między innymi DBMy, które dotąd można było pod AmigaOS 4 odsłuchiwać jedynie za pomocą emulowanej dbplayer.library oraz MED, którego dotąd w ogóle nie można było pod najnowszym AmigaOS-em odsłuchać. Niestety testy praktyczne przeprowadzone na komputerze AmigaONE XE z kartą SoundBlaster Live! i kilkoma wersjami AHI pokazały, że nadal obsługa tych niegdyś popularnych formatów jest problematyczna.


Dodaj komentarz

Ankieta: Jaka jest najlepsza strategia wojenna na Amigę? «»
Tym razem pytamy Was o ulubioną strategię wojenną na Amigę, wytypowaliśmy 20-cia tego typu pozycji. W polu "Inne" istnieje możliwość wpisania także swojej propozycji.
Ankieta aktywna do: 2017-09-23
SZAMAN
Redaktor

komentarz #1 wysłany: 2006-04-18 11:50

U mnie niestety tez te DBMy nie dzialaja dobrze. Ja jednak napalilem sie na inna nowa opcje w TuneNet - mozliwosc stworzenia wlasnego radyjka internetowego.

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze