eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

sobota, 16. grudnia, 2017, 12:07

Dodano: 2006-08-25 00:00, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 758

A A A

DvPlayer I/O Plugin SDK

Stephen Fellner opublikował na stronie programu DvPlayer SDK (wraz z przykładami) umożliwiające pisanie wtyczek I/O. W przyszłości możliwe więć być może będzie np. korzystanie z internetowych strumieni video, czy też dekodowanie płyt DVD. Tymczasem niebawem ma ukazać się nowa wersja DvPlayera z obsługą formatu WMV (popularnego Windows Media Video).


Dodaj komentarz

Konkurs: Jaki sprzęt jest na obrazku [pytanie 8]? «»

Prosimy o podanie odpowiedzi jak nazywa się sprzęt który jest na tym obrazku (może to być fragment tego urządzenia):

Zaloguj się, aby uczestniczyć w konkursie. Na trzy pierwsze odpowiedzi czekamy do: 2017-12-16 14:10 Informacje na temat nagród oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Pytanie 7 (Paloma):
  1. Grzegorz - 3 pkt
  2. philipo - 2 pkt
  3. SKOLMAN_MWS - 1 pkt
Mufa
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2006-08-25 10:40

Mplayer w najnowszej eksperymentalnej wersji dosyć dobrze radzi sobie z WMV w przeciwieństwie do wersji experimental #2 gdzie pomimo zapowiedzi radził sobie średnio. Niestety na tym kończą się różnice pomiędzy tymi dwoma wersjami i nadal jest wolno. Trzba więc używac 2 wersji, eksperymentalnej do VMW i innej egzotyki, oraz normalnej do divx'ów. Całe szczęście że istnieje jeszcze opisywany tutaj DvPlayer i Mplayera należy traktować tylko jako program rezerwowy. Swoją drogą jestem ciekaw czy autor DvPlayera rozwiązał w programie "polski" problem, swego czasu wymieniłem z nim kilka maili i widać było że jest zainteresowany tematem, lecz nagle kontakt się urwał.

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze