eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 19. grudnia, 2018, 12:19

Dodano: 2008-03-29 18:06, Autor: ggua, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 1310

A A A

Połączone GGUA i Polish Sensible Open 2008

10 maja 2008 roku (sobota) w hali "Halo!Gen" (starej hali "Fabryki Drutu") w Gliwicach (ul. Dubois 23 - zobacz mapę) odbędzie się turniej gry Sensible Soccer - Polish Sensible Open 2008.

W imprezie gościnnie uczestniczyć będzie Gliwicka Grupa Użytkowników Amigi - prawdopodobnie będziemy prezentować dwie Amigi z AmigaOS 4.0. Stali bywalcy GGUA powinni więc to wydarzenie potraktować jako kolejne nasze spotkanie. Zapraszamy także innych amigowców i sympatyków tego komputera z całego kraju (można zaprezentować swoją Amigę).

Osoby, które chcą uczestniczyć w turnieju SWOSa powinny zapisać się na portalu www.sensiblesoccer.de lub na forum www.forum.swos.pl. Wszystkie informacje na www.polishopen.swos.pl.

Partnerem imprezy jest magazyn komputerowy eXec.


Dodaj komentarz

Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
Leon
Redaktor

komentarz #1 wysłany: 2008-03-30 18:52

W jakich godzinach bedzie mozna wpasc i poogladac turniej czy prezentacje AOS4? Ja niestety nie moge wpasc ale chcialbym wyslac brata, zeby mi pozniej relacje zdal. Tylko jeszcze niewiem jak bedzie pracowac.

Odpowiedz

Lokaty
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2008-03-31 13:53 w odpowiedzi na komentarz #1

Turniej zacznie sie napewno szybciej, jednak godziny nie znam wiec po dokladniejsze informacje zapraszamy na www.forum.swos.pl - tam Panowie Organizatorzy turnieju napewno udziela rzetelnych informacji. Natomiast jesli chodzi o prezentacje OS4 nie mamy jeszcze konkretnej godziny ustalonej, tak ze nie bede wprowadzal w blad. Jedynie moge spekulowac, ze zjawimy sie napewno szybciej niz to zwykle bywalo (w kafejce Uninet, gdzie sie do tej pory odbywaly spotkania z reguly zaczynalismy o 16...) i mozliwe, ze tez posiedzimy zdziebko dluzej - jednak do czasu zlotu zostal ponad miesiac, a kilka szczegulow nie zostalo ustalonych (w tym czas przybycia), wiec proponuje zagladac na portal EXEC i forum SWOSa co jakis czas - dokladniejsze informacje powinny zostac podane na 2-3 tygodnie przed impreza. Pozdrawiam i zapraszam.

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze