eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

poniedziałek, 11. grudnia, 2017, 05:05

Dodano: 2011-03-10 08:34, Autor: st, Kategoria: Publicystyka, Liczba wyświetleń: 1820

A A A

E-UAE JIT blog - aktualizacja

Álmos Rajnai zaktualizował swój blog na temat powstającego emulatora E-UAE z JIT. Nakreślił najważniejsze problemy i możliwości ich rozwiązania, a także przybliżył samą metodę kompilacji JIT.


Dodaj komentarz

Konkurs: Jaki sprzęt jest na obrazku [pytanie 3]? «»

Prosimy o podanie odpowiedzi jak nazywa się sprzęt który jest na tym obrazku (może to być fragment tego urządzenia):

Zaloguj się, aby uczestniczyć w konkursie. Na trzy pierwsze odpowiedzi czekamy do: 2017-12-11 09:35 Informacje na temat nagród oraz regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Pytanie 2 (Amiga 3000T):
  1. MadMan - 3 pkt
  2. waldiamiga - 2 pkt
  3. philipo - 1 pkt
cacodemon
konto zablokowane
lub usunięte

Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2011-03-10 09:14

Ma facet łeb na karku. Respect. Jestem na TAK !

Odpowiedz

MDW
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: 2011-03-11 07:38

Absolutnie nie czepiam się autora, bo tak mówi 90% Polaków z tytułami profesorskimi włącznie. Jednak od jakiegoś czasu mam problem z dopełniaczem i biernikiem. Chodzi mi o zwrot "zaktualizował swojego bloga". Czy aby nie powinno być "zaktualizował swój blog"? W końcu zaktualizował kogo? co? (czyli biernik), a nie zaktualizował kogo? czego? (dopełniacz). Tak samo w tych tanich naciągaczach SMS-owych powinno być "wyślij SMS", a nie "wyślij SMS-a", bo przecież ma wysłać "co" a nie "czego".

No ale to taka dygresja i powtarzam, że nie czepiam się tutaj autorów. Po prostu męczy mnie ten dopełniacz/biernik, bo widzę taką formę w większości nawet bardzo oficjalnych pism i wypowiedzi. Prawdę mówiąc to nawet asystentka Miodka w tym nowym (tanim zresztą) programie językowym też użyła dopełniacza zamiast biernika i to nie raz i nie dwa.

A jeżeli chodzi o UAE to fajnie. Jak w ogóle kogoś kręci granie w SuperFroga i chce używac UAE to faktycznie tylko z JIT.

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #3 wysłany: 2011-03-11 22:36 w odpowiedzi na komentarz #2

Masz rację. Moja żona jest polonistką i powiedziała, że na maturze uznała by to za błąd. Poprawione. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze
eXec blog

Świat poza Amigą: