Jak możemy przeczytać na blogu Qt Labs być może już niedługo projekt Qt wydostanie się spod skrzydeł firmy Nokia i przejdzie do specjalnie powołanej w tym celu fundacji. Od tej pory framework będzie rozwijała społeczność, co dla nas amigowców jest bardzo korzystne.
Dodano: 2011-09-15 15:09, Autor: st, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 5923
Qt dąży do niezależności
-
Discord (online: ) «»
-
Online: 11
Adam_M
AmiKit
Archi-TECH
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
Pucek
radzik
spazma
SZAMAN
- Discord
-
Online: 11
Adam_M
AmiKit
Archi-TECH
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
Pucek
radzik
spazma
SZAMAN
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole