eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 13. listopada, 2019, 17:47

Dodano: 2012-01-22 16:05, Autor: kr, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 2181

A A A

Nowe forum na AmigaOne Zone

Rafał Chyła uruchomił nowe forum dla osób zainteresowanych Amigą, jej systemem operacyjnym, sprzętem i użytkowaniem. Forum można znaleźć pod adresem forum.amigaone.pl, wzbogaca ono stronę AmigaOne Zone. Życzymy projektowi Rafała odniesienia sukcesu i liczymy, że przyciągnie ona wielu użytkowników!


Dodaj komentarz

Ankieta: Amiga - do kogo masz obecnie największe zaufanie? «»
Tym razem pytamy Was o to do kogo macie obecnie największe zaufanie w naszym, amigowym środowisku - ankieta ma dwa etapy, w pierwszym należy wskazać konkretną osobę, a w drugim firmę lub zespół. Można także w wolnym polu dopisać własne typy.
Ankieta aktywna do: 2019-11-15
Radov
Redaktor

komentarz #1 wysłany: 2012-01-22 16:22

Liczę, że obie strony - eXec i AmigaOne Zone - będą się uzupełniać. Użytkownicy, których nie usatysfakcjonuje profil jednego z serwisów, znajdą zainteresowanie w drugim. Co by nie ukrywać, czasami ciężko pogodzić opinie wielu osób w jednym profilu. Dlatego nie traktuję obecnej sytuacji jako rozłam. Myślę, że po prostu dorośliśmy do momentu, gdzie konieczne było wyodrębnienie dodatkowej "agory"

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #2 wysłany: 2012-01-23 09:52 w odpowiedzi na komentarz #1

Napiszę tak: Jan 8:32 - oczywiście należy traktować to w kontekście Amigi i AmigaOS. I jak widać niektórzy nie byli (nadal nie są) na to przygotowani.

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze