eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

wtorek, 12. listopada, 2019, 09:38

Dodano: 2012-07-13 17:37, Autor: kr, Kategoria: Oprogramowanie, Liczba wyświetleń: 2288

A A A

Timberwolf RC 1

Port przeglądarki Firefox dla AmigaOS 4 awansował do poziomu określonego mianem "Release Candidate". Zdaniem autorów właśnie udostępniona poprawka rozwiązuje większość zgłoszonych problemów, szczególnie związanych z obsługą managera pobrań. Z tego też powodu wystosowana została prośba o zrewidowanie wysłanych do tej pory zgłoszeń. Nowa wersja przeglądarki oczekuje na razie na publikację w OS4 Depot, skąd wkrótce będzie można ją pobrać


Dodaj komentarz

Ankieta: Amiga - do kogo masz obecnie największe zaufanie? «»
Tym razem pytamy Was o to do kogo macie obecnie największe zaufanie w naszym, amigowym środowisku - ankieta ma dwa etapy, w pierwszym należy wskazać konkretną osobę, a w drugim firmę lub zespół. Można także w wolnym polu dopisać własne typy.
Ankieta aktywna do: 2019-11-15
Radov
Redaktor

komentarz #1 wysłany: 2012-07-13 18:04

Thomas Frieden podał jako ciekawostkę, że Firefox jest napisany w Java Script - i ten właśnie element doznał w tej wersji "fundamentalnych" zmian. Dlatego właśnie należy oczekiwać znacznej poprawy jakości portu.

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #2 wysłany: 2012-07-13 18:15 w odpowiedzi na komentarz #1

Odpalę dzisiaj wieczorkiem, ale coś mi się wydaje, że za szybko wypalili z tym RC, Co do języka JS to już dawno przestał on być stosowany tylko jako język obsługujący zdarzenia w przeglądarkach. Warto sobie poczytać np. o wydajności takiego node.js. A w FF mocno z JS korzysta ChatZilla.

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze