eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

poniedziałek, 17. grudnia, 2018, 20:08

Dodano: 2017-02-14 17:31, Zamieścił: st, Kategoria: Sprzęt, Liczba wyświetleń: 1209

A A A

RastPort - nowy polski producent akcesoriów dla Amigi

Od wczoraj działa firma RastPort, która będzie się zajmowała produkcją akcesoriów i rozszerzeń do Amigi. Na razie w ofercie są znane już konstrukcje z serii KA, ale wkrótce pojawią się nowe urządzenia. Firma nie będzie prowadziła sprzedaży detalicznej, na ewentualne zakupy zapraszamy do dystrybutorów, między innymi RetroAmi i Sordan.ie.

Autor: Grzegorz Kraszewski

Dodaj komentarz

Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
parallax
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2017-02-14 21:18

A widzisz Krashan, gdybyś dał sobie spokój ze dwa-trzy lata do tyłu z fanatyzmem do morphosa i wziął się za produkcję sprzętu do Amigi klasycznej, to kto wie - być może Elbox już by Cię kupił i byście tworzyli tim oferujący nowy sprzęt do klasyka sprzedając go na całym świecie także poza internetem. Jakieś targi, zloty i.t.p. ; ) Tak czy owak powodzenia w biznesie.

Na uwadze mam KA60. Coś przejściówka za luźno się trzyma kontrolera w mej A1200. Trzeba jeszcze raz dokładniej się temu przyjrzeć czy wymiana pomoże.

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #2 wysłany: 2017-02-14 23:00 w odpowiedzi na komentarz #1

Elbox i Krashan? Ktoś tu chyba nie zna historii...

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze