Web Analytics
eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

Dodano: 2001-05-29 00:00, Kategoria: brak, Liczba wyświetleń: 2465

A A A

Współpraca Elboxu z Hyperionem

O przekształceniu pakietu Warp3D w produkt komercyjny pisaliśmy wczoraj. Dzisiaj firma Elbox wydała stosowne oświadczenie dotyczące współpracy z Hyperionem.


Dodaj komentarz

Discord (online: ) «»
Online: 4
  • CizarCizar
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
dołącz do kanału »
Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #1 wysłany: brak daty

Umowy, oświadczenia, a sterowników jak nie było tak nie ma. Na dodatek jeden z autorów Warp3D radośnie oświadcza, że sterowniki do kart z Voodoo3 są obecnie w takim stanie, że akceleracja jest równie szybka jak przy użyciu kart graficznych na Permedii 2.

Odpowiedz

Rafał Mania
Czytelnik

komentarz #2 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

No ba... Ale to przecież Voodoo3, nie jakaś żałosna Permedia2... Gdzie są Ci wszyscy posiadacze BVisionPPC kupujący GREXA tudzież inne mostki dla nadchodzącego przełomu w amigowych grach?

Odpowiedz

Fei
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #3 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #1

Oświadczenie owo (o szybkości) dotyczyło G-Rexxa, który to rzeczywiście ma jakieś problemy z 3D (tak pisał jeden z autorów P96). Sterowniki do Prometeusza są, mam je na własnym dysku twardym .

Odpowiedz

Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #4 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #3

"Sterowniki do Prometeusza są, mam je na własnym dysku twardym " To pochwal się ile fps robi taki Heretic II lub Shogo w 800 x 600 na Voodoo3. Tylko nie mów, że firmowego Prometeusza jeszcze nie dostałeś

Odpowiedz

Andrzej Dębicki
Czytelnik

komentarz #5 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #2

"Gdzie są Ci wszyscy posiadacze BVisionPPC kupujący GREXA tudzież inne mostki dla nadchodzącego przełomu w amigowych grach?" Czekają na AmigaOne (pod jakąkolwiek postacią - AOne1200 czy Pegasos).

Odpowiedz

Fei
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #6 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #4

Nie dostałem. Klienci i developerzy są ważniejsi. A tak przy okazji: jak to jest, że informacja handlowa Elboxu reklamą nie jest (w związku z czym dopuszczasz ją do publikacji, ba nawet zlecasz jej tłumaczenie, chociaż o to powinna zadbać - jakby nie było - polska firma), a informacja handlowa Mataya już się do publikacji nie nadaje?

Odpowiedz

Konrad Bielski
Redaktor

komentarz #7 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #6

"informacja handlowa Mataya już się do publikacji nie nadaje?" Wytłumacze Ci to na przykładzie Waszej informacji (całość dostępna na stronie firmy Matay) dlaczego się nie nadaje: "Hyperion ogłosił , że ich sterowniki Warp3D w wersji 4 będą dla celów komercyjnych rozprowadzane odpłatnie" Oświadczenie firmy Hyperion zostało zamieszczone na naszym serwisie już kilka dni temu. "Matay podpisał z autorami pakietu Warp3D umowę, która gwarantuje naszym klientom darmowe sterowniki wraz z zakupem naszego Prometeusza." O tym fakcie również było, w oświadczeniu Hyperionu zamieszczonym na naszym serwisie, napisane. "Matay z dumą ogłasza, że w pełni działające sterowniki 3D dla karty Voodoo3 dostępne jak do tej pory jedynie dla naszego mostka PCI." Już dawno Matay ogłosił, że do kart będą dołączane sterowniki do Warp3D, o tym także pisaliśmy swego czasu na naszym serwisie. A zatem Wasza informacja niczego nowego nie wnosiła, i dlatego nie została umieszczona w naszym serwisie (w innych także jej nie widziałem, więc nie tylko my uznaliśmy ją za niewartą publikacji).

Odpowiedz

Fei
konto zablokowane
lub usunięte
Autor tego komentarza otrzymał czerwoną kartkę
Czytelnik

komentarz #8 wysłany: brak daty w odpowiedzi na komentarz #7

Ok, zrozumiałem. Przepraszam, jeśli zabrzmiało to oskarżycielsko. Ostatnio trzeba uważać gdzie się reklamy wysyła, bo można wywołać spory skandal .

Odpowiedz

Discord
Online: 4
  • CizarCizar
  • IMPBotIMPBot
  • juenjuen
  • LaubzegaLaubzega
dołącz do kanału »
Menu
O tym piszemy
Baza wiedzy
Najpopularniejsze
Wybierz ikonę