eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

niedziela, 16. grudnia, 2018, 22:47

Dodano: 2018-10-10 13:29, Autor: redakcja, Kategoria: AmigaOS, Liczba wyświetleń: 552

A A A

Uruchamiamy nowy dział na temat AmigaOS

Uruchomiliśmy nowy dział AmigaOS, w którym będzie można znaleźć najważniejsze informacje o systemie Amigi. Przygotowujemy go w taki sposób, aby osoby z zewnątrz szybko mogły zapoznać się z historią rozwoju, dowiedzieć się gdzie można system zakupić i na jakim sprzęcie uruchomić. Rozwój tego działu powoli będzie wygaszał kolejne treści na amigaos.pl - linki z tej strony będą kierować wprost do niego lub na inne nasze strony katalogowe gier i oprogramowania.


Dodaj komentarz

Ankieta: Jak wyświetlasz obraz z Amigi? «»
Tym razem pytamy Was o to w jaki sposób wyświetlacie obraz ze swojej Amigi klasycznej lub NG. Można oddać głos na kilka opcji, a także w ostatnim polu dopisać własną.
Ankieta aktywna do: 2018-12-22
Adam
Czytelnik

komentarz #1 wysłany: 2018-10-10 15:50

Na Twitterze jest napisane coś takiego:
"nic tylko pisać treści odpowiednio w newsach aby te działy ładnie zapełniać. Później w nich pojawią się także nowe opcje - np. filtrowanie treści."
Powiedzmy że strona o AmigaOS zostanie skasowana i zredukowana do jednej z zakładek. Co mają do tego newsy?

Odpowiedz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #2 wysłany: 2018-10-10 16:10 w odpowiedzi na komentarz #1

No te cztery pozycje "katalogowe" będą/już są zasilane z dwóch źródeł - ze starych treści z amigaos.pl przenoszonych do bazy execa (no to trzeba mieć czas extra i idzie to bardzo wolno) i na bieżąco gdy pojawia się nowa wersja systemu, program, gra lub czasopismo (tutaj co jakiś numer) - od razu tak przygotowuje newsa, że wpada on tam z plakatem, screenem i informacjami dodatkowymi. I to właśnie miałem na myśli na Twiterze.

Z zaległych rzeczy (praca extra, ale tutaj pomagasz, thx!) w najbliższym czasie pojawi się w czasopismach archiwalne "Total Amiga", a programach Personal Paint. Czy będzie jakaś nowa duża gra, program w tym roku? Aktualizacja AmigaOS 4.1? Na razie w newsach jest straszna bieda - chyba nie pamiętam takiej posuchy jaka jest w ostatnich miesiącach...

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze