eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

wtorek, 12. listopada, 2019, 14:24

Dodano: 2019-05-28 17:46, Autor: mp, Kategoria: Emulacja, Liczba wyświetleń: 1413

A A A

Crystal USB (ze stajni AmiKit) - ruszany z testami

Dzięki uprzejmości Ján Zahurančíka redakcja Execa właśnie otrzymała do testów produkt ze stajni AmiKit. Crystal USB, bo o nim mowa, to specjalny pendrive, zawierający wszystkie produkcje z oferty firmy, a dodatkowo można z niego bezpośrednio uruchamiać specjalną wersję Linuksa z zainstalowanym AmiKitem. "Jest tu jakby luksusowo" - cytując bohaterkę filmu "Kogel-Mogel". Ruszamy z testami, a rezultaty już wkrótce.


Dodaj komentarz

Ankieta: Amiga - do kogo masz obecnie największe zaufanie? «»
Tym razem pytamy Was o to do kogo macie obecnie największe zaufanie w naszym, amigowym środowisku - ankieta ma dwa etapy, w pierwszym należy wskazać konkretną osobę, a w drugim firmę lub zespół. Można także w wolnym polu dopisać własne typy.
Ankieta aktywna do: 2019-11-15
KM/Ender
Krzysztof Michalak
Czytelnik Inny

komentarz #1 wysłany: 2019-06-02 20:13

Mnie interesuje jak to zadziała w połączeniu z Linuksem. Jeśli byś mógł itd. nie nalegam, ale jakoś screeny mnie nie przekonują, nie potrafię powiedzieć dlaczego. Chyba boję się, że wywali mi Linuksa po uruchomieniu/zainstalowaniu pakietu. A to w ogóle na stałe da się zainstalować, czy trzeba za każdym razem po odpaleniu "nosiciela" uruchamiać AmiKit?

Odpowiedz

AmigaOS.pl

Polecamy
Najpopularniejsze