eXec.plMAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA
MAGAZYN UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW AMIGA

środa, 6. lipca, 2022, 05:34

Dodano: 2021-04-26 23:32, Autor: redakcja, Kategoria: Wydarzenia, Liczba wyświetleń: 1487

A A A

eXec.pl: ostatnie komentarze z nawigacją

Wdrożyliśmy dzisiaj ostatni z dużych elementów składających się na nowy layout eXeca, który zaczął powstawać wiele miesięcy temu. Jest to bloczek "Ostatnie komentarze", który znajduje się w połowie głównej strony serwisu. W tej chwili zawiera listę dziesięciu ostatnio komentowanych newsów z Waszym nickiem lub nazwiskiem (można to zmienić w swoim profilu). Docelowo będą tam także wątki z naszego forum.

Co ważne, na komputerach desktop, do bloczka z ostatnio komentowanymi newsami można trafić z dowolnej podstrony (z dowolnego miejsca w serwisie!) jednym kliknięciem w malutkie menu, które zawsze podąża za Wami w prawym górnym rogu strony. Znajdują się tam także skróty do filmu w bloczku "Amiga TV" i listy z opisem ostatnich trzech artykułów.

Oprócz tego pod każdym newsem lub pod ostatnim komentarzem znajduje się belka nawigacyjna, która na urządzeniach mobilnych (ale też na desktop) służy dokładnie do tego samego - kliknięcie w link "Ostatnie komentarze" pozwoli Wam na wygodne i szybkie prześledzenie wszystkich postów w różnych wątkach, bez potrzeby dodatkowego manipulowania stroną.


Dodaj komentarz

SZAMAN
Redaktor

komentarz #1 wysłany: 2021-04-26 23:55

No i od jutra przerwa w deweloperce - trzeba nadgonić, przynajmniej najważniejsze newsy...

Odpowiedz

AmigaOS.pl
Polecamy
Najpopularniejsze