O amigowym porcie silnika Stargus informowaliśmy już kilka miesięcy temu. Wówczas jednak była to ciekawostka, która sprawiała problemy nawet na etapie instalacji. Obecna wersja beta, oznaczona numerem 0.4, bez problemów uruchamia się na Amidze (obrazek), dając możliwość zagrania w kultowego Starcrafta. Archiwum do pobrania stąd.
Dodano: 2009-11-09 11:29, Autor: rch, Kategoria: Gry, Liczba wyświetleń: 4867
Starcraft na Amidze
-
Discord (online: ) «»
-
Online: 11
AmiKit
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
Pucek
radzik
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
-
komentarz #1 wysłany: 2009-11-09 12:09
Dla tych którzy nie kojarzą Starcrafta, choć nie wiem czy są tacy
Przypominam że Szymon swego czasu napisał recenzję tej, jak i innych flagowych produkcji ze stajnie Blizzard.
- Discord
-
Online: 11
AmiKit
eastone
IMPBot
juen
Laubzega
Marek_B
Pucek
radzik
spazma
SZAMAN
ZeeWolf
- Menu
- Baza wiedzy
- Simon's Podcast
-
- #11: jak kot w smole
25-07-24 czas: 22 min - #10: kodowanie upadku
10-07-24 czas: 33 min - #9: infantylny Mefisto
26-06-24 czas: 26 min
- #11: jak kot w smole