Web Analytics
eXec.plAMIGA COMPUTERS USER'S MAGAZINE

Added: 2019-02-27 11:47, Author: st, Category: Journalism

A A A

Hans de Ruiter - interview

In Amigans service you could read interview with Hans de Ruiter, author of drivers for graphic cards for AmigaOS: I'd like to see more of the graphics card's capabilities unlocked. The biggest one is to use the Graphics Address Remapping Table (GART) to allow the graphics card to access data in main memory via DMA [...] The other big item would be using the onboard video decoder for video playback. Plus the encoder too for video editing and recording.


Comments is loading...
Amiga Podcast
Simon X
@NKolekcjoner
Kolejne plotki - nowy Switch będzie miał na start Mario 3D a sama gra będzie miała otwarty świat ! »
@edu_arana
My #cd32 to #1200 adapter works great with the aca 1230. @TheGuruMeditate »
@pograwedka
Gotowe! Najnowszy odcinek podcastu jest już w Sieci, więc zachęcam do przesłuchania! W tym tygodniu postanowiłem opisać kilka ze swoich ulubionych indyków, czyli gier niezależnych! A może Wy polecicie coś dla mnie? linktr.ee/pograwedka »
@sz_a_m_a_n
Także uważam ?powrót do biura? poruszony w tym odcinku za kompletną bzdurę. Na szczęście pracuje już na swoim (był to jeden z powodów) i nie podpiszę już umowy nie przewidującej pracy zdalnej. »
@Simon Zyla (SZAMAN) / eXec.pl
@patalkegra @ArturJanczak To znaczy, że PC jednak jest ok, a problem występuje po stronie routera lub samego kabelka (np. wtyczka mogła się popsuć). »
more from X »
Image Album

BlueMax

OS4 Depot